Dette er tekstversionen af D4 Kirurgisk og medicinsk mave- tarmafdeling
Klik her for at komme til den grafiske version af D4 Kirurgisk og medicinsk mave- tarmafdeling

Forside - Læs op - Sitemap


D4 Kirurgisk og medicinsk mave- tarmafdeling


Find information om  D4 Kirurgisk og medicinsk mave- tarmafdeling   her.

 

Kontakt:

Helle Richter Uddannelseskonsulent
Helle Richter

Telefon: 7918 2223 / 2023 9139
Helle.Richter2@rsyd.dk


 

Kliniske vejledere:

 

Margit Bruun-Kristensen

Margit Bruun Kristensen
Telefon: 7918 2332
Margit.Bruun.Kristensen@rsyd.dk

Christina B. Madsen Christina Madsen
Telefon: 7918 2332
Christina.Madsen@rsyd.dk
Vejleder

Trine Øland Hansen

Trineoland.hansen@rsyd.dk

vejleder

Mette Brandt Nielsen

Mette.brandt.nielsen@rsyd.dk

Klinisk Vejleder

Nikoline Willer Jensen

Nikoline.marie.amalie.eisemann.willer.jensen@rsyd.dk

 

 

 





Region Syddanmark - Email: kontakt@regionsyddanmark.dk