Dette er tekstversionen af Medicinsk Sengeafsnit, Grindsted
Klik her for at komme til den grafiske version af Medicinsk Sengeafsnit, Grindsted

Forside - Læs op - Sitemap


Medicinsk Sengeafsnit, Grindsted


Find information om Medicinsk Sengeafsnit Grindsted her.

 

Kontakt:

Britt Egeris Jørgensen, Uddannelseskonsulent

Uddannelseskonsulent
Britt Egeris Jørgensen

Telefon: 7918 2237 / 5119 3987
Britt.Egeris.Jorgensen@rsyd.dk

 

 

Praktikvejledere:

  Ulla Dalentoft
Ulla.Bente.Dalentoft@rsyd.dk
 
  Gurli Plagborg
Gurli.Plagborg@rsyd.dk
 
  Marianne Sørensen
Marianne.Soerensen@rsyd.dk
 
  Hanne Jensen
Hanne.Bach.Jensen@rsyd.dk
 

 




Region Syddanmark - Email: kontakt@regionsyddanmark.dk