Dette er tekstversionen af FAM
Klik her for at komme til den grafiske version af FAM

Forside - Læs op - Sitemap


FAM


 

Find information om FAM her.

 

Kontakt: 

Britt Egeris Jørgensen, Uddannelseskonsulent

 Uddannelseskonsulent
Britt Egeris Jørgensen

Telefon: 7918 2237 / 5119 3987
Britt.Egeris.Jorgensen@rsyd.dk

 

Kliniske vejledere:

Esther Jensen

 Esther Jensen
Esther.Jensen@rsyd.dk

Diana S. Lihme

Dina Stamm Lihme
Dina.Stamm.Lihme@rsyd.dk

Lene Secher

Lene Secher
Lene.Secher@rsyd.dk

Vejleder

Jeanette Østergård Sykkel

Jeanette.Ostergard.Stykkel@rsyd.dk

 

Vejleder

Joachim Christiansen

Joachim.Chistiansen@rsyd.dk

 

Vejleder Fina Maria Alvarez

Fina Maria Alvarez

Fina.Maria.Alvarez@rsyd.dk

 

vejleder

Denise Makker

Denise.Makker@rsyd.dk

 

Vejleder

Majken Gejl Jensen

Majken.Gejl.Jensen@rsyd.dk

 

Vejleder

Christina Wentzel

Christina.Ventzel@rsyd.dk

 

 

 





Region Syddanmark - Email: kontakt@regionsyddanmark.dk