Dette er tekstversionen af B2 Hjerne- og Nervesygdomme
Klik her for at komme til den grafiske version af B2 Hjerne- og Nervesygdomme

Forside - Læs op - Sitemap


B2 Hjerne- og Nervesygdomme


Find information om B2 her.


Kontakt:

Britt Egeris Jørgensen, Uddannelseskonsulent

Uddannelseskonsulent
Britt Egeris Jørgensen

Telefon 7918 2237 / 5119 3987
Britt.Egeris.Jorgensen@rsyd.dk

 

 

Praktikvejledere:

 
Lene Hobson

Lene Hobson
Lene.Barfod.Hobson@rsyd.dk  

 

Helene Rudbeck


Helene Friis Rudbeck
Helene.Friis.Rudbeck@rsyd.dk  

 

Carina Steen

Carina El-Shakarji Steen

Carina.El-Shakarji.Steen@rsyd.dk 




 

Mette Eline Christensen

Mette Eline Heide Christensen
Mette.Eline.Christensen@rsyd.dk  

 

 
 

 





Region Syddanmark - Email: kontakt@regionsyddanmark.dk