Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | SITEMAP |
 Sydvestjysk SygehusTil Region SyddanmarkTil forsiden

Medlemmer

Medlemmer i underarbejdsgruppen

Marianne Thomsen (formand)           
Marianne.Gjerstrup.Thomsen@rsyd.dk

Anne Grethe Andersen
anga@varde.dk

Margrethe Schack
moes@vejenkom.dk

Berit Jacobsen
bgplja@fanoe.dk

Inger Marie Ditlevsen
imdi@esbjergkommune.dk

Tove Kristensen
tk@esbjergkommune.dk

Lotte Schmidt
lsc@billund.dk

Agnethe Frisgaard Hansen
Agnethe.Frisgaard.Hansen@rsyd.dk

Berit Tange
Berit.Tange@rsyd.dk

Karna Arvad Hansen
Karna.Arvad.Hansen@rsyd.dk

Randi Juhl Jørgensen
Randi.Joergensen1@rsyd.dk

Susanne Asmussen
Susanne.Asmussen@rsyd.dk

Marianne Nielsen
Marianne.Nielsen6@rsyd.dk


Siden er sidst opdateret 19-1-2021



Sydvestjysk Sygehus | Finsensgade 35, 6700 Esbjerg | Tlf. 7918 2000 | Tilgængelighedserklæring