Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT | SITEMAP |

Medlemmer

 

Navn

Arbejdsplads

Telefon

E-mail

Anne Mette Baggesgaard

Ort.Kir. Amb., SVS

79182320

Anne.Mette.Baggesgaard@rsyd.dk

Bente Hansen

Billund Kommune

29638725

21666593

BHLA@billund.dk

 

Birgit Husted Brodde

Kirurgisk Afdeling

 

Birgit.husted.brodde@rsyd.dk

Døne Bagdat

Ortopædkirurgisk Afdeling

79182107

Done.Bagdat@rsyd.dk

Ellen Grue Kjærgård

Vejen Kommune

51431469

egk@vejen.dk

Helle Grønlund

Medicinsk Sengeafsnit Grindsted

79189202

Helle.gronlund@rsyd.dk

Jette Nielsen

Kir. Amb., SVS

79182316

Jette.Nielsen2@rsyd.dk

Laila Kou Mogensen

Ort.Kir. Amb., SVS

78182156

Laila.Kou.Mogensen@rsyd.dk

Lars Hansen

Ortopædkirurgisk Afdeling

79185802

Lars.Tambour.Hansen@rsyd.dk

Lene Bruun

Varde Kommune

 

lbru@varde.dk

Lonnie Kristiansen

Esbjerg Kommune

 

lokri@esbjergkommune.dk

Mai Britt Dalgaard

Esbjerg Kommune

76164513

mada@esbjergkommune.dk

 

Majken T. Johansen

Billund Kommune

 

mtjo@billund.dk

Malene Riddersholm

Kir. OP, SVS

79182315

riddersholm@anarki.dk

Marianne Anker

Plastik Kir. Amb., SVS

79189691

Marianne.anker@rsyd.dk

Marta Viuf

Vejen Kommune

51430989

mavi@vejen.dk

Merete Krusberg Hansen

Esbjerg Kommune

 

mekb@esbjergkommune.dk

Mette Sandfeldt

Esbjerg Kommune

 

mks@esbjergkommune.dk

Mia Ninna Engstrøm Søndergaard

Sengeafsnit 261, SVS

79182126

mia.ninna.engstroem.soendergaard@rsyd.dk

Mona Meistrup

Esbjerg Kommune

 

mome@esbjergkommune.dk

Stine Friis

Skadeklinikken, Sydvestjysk Sygehus

79189565

Stine.Friis@rsyd.dk

Tina Beck Nielsen (går på barsel til april)

Afløser er

Trine Jensen

Varde Kommune

 

 

 

Varde Kommune

 

tbec@varde.dk

 

 

 

trij@varde.dk

Tina Kappel

Esbjerg Kommune

76165621

tik@esbjergkommune.dk

Tina Præst Myrup Reinert

Ort.Kir. Amb., SVS

79183236

Tina.praest.myrup.reinert@rsyd.dk

Trine Larsen

Esbjerg Kommune

76165601

trik@esbejergkommune.dk

 



Siden er sidst opdateret 19-1-2021



Sydvestjysk Sygehus | Finsensgade 35, 6700 Esbjerg | Tlf. 7918 2000 | Tilgængelighedserklæring